Producenci
Dysk SSD Samsung SM863a (480 GB; 2.5"; SATA III)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | MLC |
| Losowy zapis (4KB) | 19000 IOPS |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Prędkość zapisu nośnika | 485 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 510 MB/s |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor produktu | Czarny |