Producenci
Dysk SSD Transcend MTE115S 500 GB M.2 NMVe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 4.6.4 Kernel 3.3 Linux Kernel 5.11 Linux Kernel 5.15 Linux Kernel 5.8 Kernel 3.17 Linux Kernel 5.10 Linux Kernel 5.14 Linux Kernel 5.12 Kernel 2.6.31 Linux Kernel 5.9 Kernel 3.12 Linux Kernel 5.13 Kernel 2.6.33 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Współczynnik TBW | 200 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows 7 Windows 11 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe | Tak |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3200 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Losowy odczyt (4KB) | 250000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 170000 IOPS |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Gwarancja 24 miesiące