Producenci
Dysk SSD USB-C 2TB EXT./GOLD TS2TESD420G TRANSCEND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty |
| System formatu pliku | exFAT |
| Certyfikaty zgodności | UKCA Federalna Komisja Łączności (FCC) RCM KC CE EAC BSMI |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 48 g |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 69,5 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Dysk SSD | |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
Gwarancja 24 miesiące