Producenci
Dysk SSD USB3.2 2TB zewnętrzny czarny INTENSO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 13.0 Ventura |
| System formatu pliku | exFAT |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 11 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Szybkość przesyłania danych | 0,5 Gbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dysk SSD | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | 1.8" |
Gwarancja 24 miesiące