Producenci
Dysk SSD USB3.2 500GB EXT./TX100 INTENSO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Certyfikaty zgodności | CE UKCA |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 91 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 166 g |
| Wysokość opakowania | 171 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Dysk SSD | |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
Gwarancja 24 miesiące