Producenci
Dysk SSD WD Black SN770 WDS200T3X0E (2 TB ; M.2; PCIe NVMe 4.0 x4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5150 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 650000 IOPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8.1 Windows 11 |
| NVMe | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4850 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 800000 IOPS |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Waga produktu | 5,5 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia. Przechowywać z dala od wysokich temperatur i ognia. Urządzenie nie jest zabawką i powinno być używane zgodnie z jego przeznaczeniem. |
Gwarancja 60 miesięcy