Producenci
Dysk SSD WD Blue SN550 WDS100T2B0C (1 TB ; M.2; PCIe NVMe 3.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współczynnik TBW | 600 |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 410000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2400 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 405000 IOPS |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 1950 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 8 Gbit/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1700000 h |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4,9 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,05 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,075 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 6,5 g |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |