Producenci
Dysk SSD WD Blue SN570 250GB M.2 2280 PCIe NVMe (3300/1200 MB/s) WDS250G3B0C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1200 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 250 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
Gwarancja 60 miesięcy