Producenci
Dysk SSD WD Blue SN580 2TB M.2 NVMe WDS200T3B0E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 4150 MB/s |
| Typ pamięci | TLC |
| Losowy odczyt (4KB) | 600000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 4150 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy zapis (4KB) | 750000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,0033 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,065 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 2,38 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 5,5 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | KCC Federalna Komisja Łączności (FCC) CE cTUVus |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 60 miesięcy