Producenci
Dysk SSD WD Green SN3000 500GB M.2 NVMe WDS500G4G0E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 4200 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 5,4 g |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Gwarancja 36 miesięcy