Producenci
Dysk SSD WD Green SN350 WDS500G2G0C (500GB ; M.2 ; PCIe NVMe 3.0 x4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| NVMe wersja | 1.3 |
| Losowy zapis (4KB) | 300000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2400 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Losowy odczyt (4KB) | 300000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Typ pamięci | TLC |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość zapisu nośnika | 1500 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,5 g |
| Głębokość produktu | 2,38 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE cTUVus Federalna Komisja Łączności (FCC) BSMI CB |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące