Producenci
Dysk SSD WD Green WDS100T3G0A (1 TB ; 2.5"; SATA III)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci | SLC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 545 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| NVMe | Nie |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Moc | |
| Pobór mocy (zapis) | 2,8 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,8 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,008 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Waga produktu | 32,7 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 4,9 G |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 36 miesięcy