Producenci
Dysk SSD WD Green WDS240G3G0A (240GB ; 2.5" ; SATA III)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 545 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Przeznaczenie | Wielofunkcyjny |
| NVMe | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Waga produktu | 36,2 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Gwarancja 36 miesięcy