Producenci
Dysk SSD WD Green WDS240G3G0B (240GB ; M.2 ; SATA III)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Interfejs | Serial ATA III |
| NVMe | Nie |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 545 MB/s |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1,5 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 5,1 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |