Producenci
Dysk SSD WD Red SN700 WDS200T1R0C (2 TB ; M.2; PCIe NVMe 3.0 x4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Losowy odczyt (4KB) | 480000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 2900 MB/s |
| Współczynnik TBW | 2500 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość przesyłania danych | 8 Gbit/s |
| Losowy zapis (4KB) | 540000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Moc | |
| Prąd | 2,8 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 7,5 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Chronić przed wilgocią. |
Gwarancja 60 miesięcy