Producenci
Dysk SSD WD Red SN700 WDS400T1R0C (4 TB ; M.2; PCIe NVMe 3.0 x4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łącze PCI Express | x4 |
| Prędkość zapisu nośnika | 3100 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 520000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Współczynnik TBW | 5100 |
| Losowy odczyt (4KB) | 550000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Przeznaczenie | NAS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Szybkość przesyłania danych | 8 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Moc | |
| Prąd | 2,8 A |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,005 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 9,57 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. Chronić przed wilgocią. |
Gwarancja 60 miesięcy