Producenci
Dysk SSD WD Red WDS200T1R0B (2 TB ; M.2; SATA III) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 85000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe | Nie |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Współczynnik TBW | 1300 |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,012 W |
| Pobór mocy (zapis) | 3,8 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7 g |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 4,9 G |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 60 miesięcy