Producenci
Dysk SSD WD SN740 2280 256GB PCI-E Gen4 x4 NVMe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe | Tak |
| Współczynnik TBW | 300 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4000 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 460000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| NVMe wersja | 1.4b |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Cechy | Nowy SSD wyciągnięty z notebooka przy procesie modernizacji |
| Rewizja PCI Express CEM | 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Losowy zapis (4KB) | 800000 IOPS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 5,7 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Gwarancja 3 miesiące