Producenci
Dysk WD Red™ Plus WD20EFZX 2TB 3,5" 5400 128MB SATA III
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1000000 h |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Poziom szumu, bezczynny | 23 dB |
| Moc | |
| Pobór mocy (zapis) | 4,1 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,1 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,7 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |