Producenci
Dysk WD Red™ WD30EFAX 3TB 3,5" 5400 256MB SATA III
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Nie |
| Model | HDD |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 180 MiB/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Pojemność HDD | 3 TB |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Poziom szumu, bezczynny | 23 dB |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,8 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,8 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,1 W |
| Początkowe natężenie prądu | 1,75 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Waga produktu | 640 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 65 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Dane opakowania | |
| W zestawie adapter dysku | Nie |