Producenci
Dysk WD WD10SPZX_3M (1 TB ; 2.5"; SATA III; 128 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 128 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 1,5 W |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,2 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Czas gotowości napędu | 2,8 s |