Producenci
Dysk pamięci flash USB3.2/512GB INTENSO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Pokrywka |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność | 512 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 70 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 g |
| Wysokość opakowania | 11 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE UKCA |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
Gwarancja 24 miesiące