Producenci
Dysk serwerowy HDD HP (1.2 TB; 2.5"; SAS3)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Interfejs | SAS |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 12 Gbit/s |
| Szybkość HDD | 10000 RPM |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Pojemność HDD | 1,2 TB |
| Model | HDD |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 118,7 mm |
| Wysokość produktu | 15,6 mm |
| Szerokość produktu | 75,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące