Producenci
Dysk serwerowy HDD WD Gold DC HA750 WD142KRYZ (14 TB; 3.5"; SATA) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 262 MiB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Model | HDD |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Pojemność HDD | 14 TB |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,6 W |
| Pobór mocy | 6,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 50 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 60 miesięcy