Producenci
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC555 WUH722020CLE6L4 (20 TB; 3.5"; SATA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 272 MiB/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Model | HDD |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Średnia szybkość transferu HDD | 285 MB/s |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Hot-swap | Nie |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Pojemność HDD | 20 TB |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Moc | |
| Pobór mocy | 6,4 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 690 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 50 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,67 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,04 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać narażenia na ekstremalne temperatury. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
Gwarancja 60 miesięcy