Producenci
Dysk twardy 2,5" 4 TB, zewnętrzny, Externe Festplatte
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 126 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 85 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dysk twardy | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Model | HDD |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| System formatu pliku | FAT32 |
Gwarancja 24 miesiące