Producenci
Dysk twardy HDD WD Red Pro 12TB 3,5" SATA WD122KFBX (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 12 TB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Średnia szybkość transferu HDD | 267 MB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Gwarancja 60 miesięcy