Producenci
Dysk twardy USB3 1TB EXT. 2.5" ANTHRACITE INTENSO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 174 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 8 MB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Model | HDD |
Gwarancja 24 miesiące