Producenci
Dysk twardy USB3 1TB EXT. 2.5" TS1TSJ25H3B TRANSCEND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 80,8 mm |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Waga produktu | 216 g |
| Wysokość produktu | 131,8 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Model | HDD |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. |
Gwarancja 24 miesiące