Producenci
Dysk twardy zewnętrzny HDD TRANSCEND StoreJet 2TB USB 3.0 kolor czarny TS2TSJ25A3K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Moc magistrali | 5 V |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 196 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 130,6 mm |
| Szerokość produktu | 80,1 mm |
| Ochrona | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Model | HDD |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
Gwarancja 24 miesiące