Producenci
Dysk zewnętrzny HDD INTENSO Memorycase 6021530 (500 GB; 2.5"; USB 2.0, USB 3.0; 5400 obr/min; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| eSATA | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| FireWire 400 | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| FireWire 800 | Nie |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s 12 480 Mbit/s |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Dysk twardy | |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 8 MB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 500 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Model | HDD |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| System formatu pliku | FAT32 |
Gwarancja 24 miesiące