Producenci
Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (2TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0020BBK-WESN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Micro-USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 480 Mbit/s 5000 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Interfejs | USB 3.0/2.0 |
| System formatu pliku | NTFS |
Gwarancja 24 miesiące