Producenci
Dysk zewnętrzny HDD WD Elements (5TB; 2.5"; USB 3.0; Czarny; WDBU6Y0050BBK-WESN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 8.1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 5 TB |
Gwarancja 24 miesiące