Producenci
Dysk zewnętrzny HDD WD My Book (8TB; 3.5"; USB 3.2 Gen 1; USB 3.0; WDBBGB0080HBK-EESN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | Nie |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 960 g |
| Wysokość produktu | 170,6 mm |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Głębokość produktu | 139,3 mm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 480 Mbit/s 5000 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| System formatu pliku | exFAT |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Model | HDD |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące