Producenci
Dysk zewnętrzny HDD WD My Passport (2TB; 2.5"; USB 3.2 Gen 1; Czarny; WDBYVG0020BBK-WESN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home Windows 11 Enterprise Windows 10 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 11 Enterprise x64 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 107,2 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Wysokość produktu | 11,2 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Pojemność HDD | 2 TB |
Gwarancja 24 miesiące