Producenci
Dysk zewnętrzny INTENSO Memorycenter 6031512 (4 TB; 3.5"; USB 3.0; 32 MB; 5400 obr/min; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Zasilanie magistrali | Nie |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 650 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 189 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Model | HDD |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 32 MB |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące