Producenci
Dysk zewnętrzny INTENSO Memorycenter 6031514 (6 TB; 3.5"; USB 3.0; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Enterprise x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 7 Starter x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro |
| Diody LED | Status |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Zasilanie magistrali | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 650 g |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Wysokość opakowania | 227 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 32 MB |
| Pojemność HDD | 6 TB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Model | HDD |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
Gwarancja 24 miesiące