Producenci
Dysk zewnętrzny SureFire Gaming Bunker 2.5" 2TB USB 3.2 Gen 1 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 17,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 34,5 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 297 g |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-A żeńskie - USB Typ-C męskie |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Dysk twardy | |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Prędkość zapisu nośnika | 140 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 140 MB/s |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące