Producenci
Dysk zewnętrzny Transcend TS2TSJ25H3P ( 2 TB ; 2.5" ; USB 3.0 ; 5400 obr/min ; fioletowy )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Fioletowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 410 g |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Model | HDD |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 2 TB |
Gwarancja 24 miesiące