Producenci
Dystrybutor piwa CLATRONIC BZ 3740
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba rurek | 1 |
| Model | Zestaw chłodzący |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zastosowanie | Zimne napoje |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wydajność | |
| Pojemność | 5 l |
| Temperatura chłodzenia | 2 °C |
| Ergonomia | |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Gwarancja 36 miesięcy