Producenci
Dystrybutor wody PROFICOOK PC-HWS 1145
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja temperatury | Tak |
| Minimalna temperatura wody (wkładu) | 55 °C |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 100 °C |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Czujnik |
| Całkowita pojemność | 4 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,95 kg |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Podświetlany ekran | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy