Producenci
Dysza parkiet KARCHER - 2.863-260.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Typ produktu | Dysza |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 301 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Trzymać z dala od dzieci. Używać w dobrze wentylowanym miejscu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące