Producenci
Dzbanek Brita Essential XL+3 wkłady (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Przezroczysty Biały |
| Pojemność przefiltrowanej wody | 2,3 l |
| Typ filtra wody | Dzbanek z filtrem do wody |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3,6 l |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| MAXTRA Technologia filtracji | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 259 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Dzbanek | Tak |
| Liczba filtrów | 3 szt. |
| Ergonomia | |
| Pokrywka z uchylną klapką | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać gorących płynów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące