Producenci
Dzbanek ESBIT Majoris okrągły 600 l czarny, stal nierdzewna 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Zupa |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Pojemność | 600 l |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Tworzywo wieka | Stal nierdzewna |
| Podtrzymywanie gorąca | 24 godziny |
| Model | Dzbanek |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Układ | Okrągły |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 10,8 cm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące