Producenci
Dzbanek do spieniania mleka 600 ml GEFU CLAUDIO G-16060
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Prąd elektryczny Indukcja Gaz Ceramika |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Pojemność | 600 ml |
| Długość produktu | 195 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy