Producenci
Dzbanek filtrujący Brita Glass MX Pro Pure (szklany)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,5 l |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Pokrywa górnej klapki | Tak |
| MAXTRA Technologia filtracji | Tak |
| Typ filtra wody | Filtr wody na blat kuchenny |
| Pojemność przefiltrowanej wody | 1,4 l |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 277 mm |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Szerokość produktu | 193 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno myć w zmywarce. Nie używać gorących płynów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące