Producenci
Dzbanek z miarką 1 ltr GEFU METI G-14452
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Wbudowana miarka | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Materiały | Szkło borokrzemowe |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 1000 ml |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Długość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy