Producenci
Dźwięk Google Nest - Kreda
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowane technologie przesyłania strumieniowego | Chromecast Audio Chromecast |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Owalny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie pracy | 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 163 mm |
| Wysokość opakowania | 261 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Aplikacje muzyczne | TuneIn Deezer Spotify |
| Przesyłanie strumieniowe audio | Tak |
| Regulacja głośności | Tak Dotyk |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,9 cm |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 7,5 cm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Gwarancja 24 miesiące