Producenci
Dzwonek do drzwi AJAX (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośność | 85 dB |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Maksymalny zasięg | 500 m |
| Wykrywacz odległości | 4 m |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Rodzaj połączenia | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Pobór mocy | 10 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 163 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kamera | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 4 m |
| Megapiksele | 4 MP |
| Tryb nocny | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2688 x 1520 px |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące