Producenci
Dzwonek do drzwi WiFi EZVIZ DB2C Kit (With Chime)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | REACH CE UL ECOLOGO WEEE RoHS |
| Cechy | |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Kąt detekcji | 100° |
| Liczba melodii | 20 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Głośność | 65 dB |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Światło nocne | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Prosty montaż | Tak |
| Ilość przycisków w zestawie | 1 szt. |
| Ilość jednostek głównych w komplecie | 1 szt. |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość dzwonka | 3,4 cm |
| Wysokość nadajnika | 10 cm |
| Wysokość dzwonka | 14,6 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość dzwonka | 6 cm |
| Waga dzwonka | 206 g |
| Głębokość nadajnika | 3,6 cm |
| Szerokość nadajnika | 5,4 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługa dwukierunkowa | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Uchwyt/podstawka | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączone śruby | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość | 2400 Mhz |
| Wi-Fi | Tak |
| Kamera | |
| Tryb nocny | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Maksymalna przesłona | 2,4 |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/2.7" |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1536 x 1536 px |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 6 m |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 fps |
| Pole widzenia | 160° |